Prevádzkovateľom www.maydaypizza.sk je spoločnosť Gastro Corner, s.r.o.

Objednávka

 • Otváracie hodiny spoločnosti sú Pondelok až Nedeľa od 10:00 do 22:00
 • Zákazník si môže vytvoriť objednávku on line na webovej stránke www.maydaypizza.sk alebo telefonicky na čísle 0914 363 363. Je možné si jedlo vyzdvihnúť na prevádzke na Tobruckej 5 v Bratislave
 • Kompletný a aktuálny jedálny lístok spolu s cenami je na internetovej stránke spoločnosti.
 • Minimálna hodnota objednávky je 6 eur.

Dodacie podmienky

 • Čas donášky závisí od lokality, kam má byť objednávka doručená. Príprava jedla na osobný odber môže trvať až 45 min a dovoz k zákazníkovi až 90 min v závislosti od vyťaženia.
 • Cena za dopravu:
  1. Staré mesto - 2€
  2. Nové mesto, Ružinov - 2,50€
  3. Petržalka - 2,50€

V prípade záujmu o donášku do okrajových častí Bratislavy: Rača, Vajnory, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Karlova Ves, Dubrávka, Lamač a iné, je nutné sa skontaktovať telefonicky s dispečerom - personálom reštaurácie a dohodnúť si podrobné podmienky. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutom čase, dispečer je povinný kontaktovať zákazníka a informovať ho o tejto skutočnosti.

Platba

Pri doručení objednávky alebo pri jej prevzatí na prevádzke MAYDAY Pizza má zákazník možnosť platby nasledujúcimi spôsobmi:

 1. Hotovosťou
 2. Platobnou kartou na prevádzke/platobnou kartou kuriérovi pri prevzatí 

Reklamácie

Reklamácia doručenej objednávky je možná iba v prítomnosti kuriéra Spoločnosti alebo pri osobnom prevzatí v prítomnosti zamestnanca Spoločnosti a je opodstatnená iba v prípadoch, ak:

 1. je nekompletná a teda niektorá časť objednávky chýba;
 2. je zamenená za inú objednávku, ktorú si zákazník neobjednal. V týchto prípadoch je spôsob reklamácie nasledovný:

 • Zákazník si objednávku neprevezme s tým, že na požiadanie mu kuriér, alebo zamestnanec Spoločnosti, v čo najkratšom čase, opätovne doručí správnu objednávku.
 • Ak sa kuriér alebo zamestnanec Spoločnosti spolu so zákazníkom takto dohodnú, zákazník je povinný prebrať si opätovne doručenú správnu objednávku a riadne za ňu zaplatiť.

Podať reklamáciu je možné v priebehu celej doby otvorenej prevádzky na telefónnom čísle 0904 336 866 alebo emailom na info@maydaypizza.sk.

Storno objednávky

Storno objednávky je možné maximálne do 10 min.

Záruka

Sortiment teplej a studenej kuchyne je určený na okamžitú spotrebu. Spoločnosť garantuje kvalitu a čerstvosť maximálne do 30 minút od doručenia/dodania objednávky.