MAYDAY PIZZA - NAJLEPŠIA PIZZA V MESTE

PONÚKAME IBA DONÁŠKU - ROZVOZ ALEBO OSOBNÝ ODBER

Mayday Pizza sa nachádza v centre Bratislavy na Tobruckej 5 hneď vedľa Univerzity Komenského. Našu pizzu pripravujeme podľa overenej receptúry zo starostlivo vybraných súrovín. Každá pizza je poctivo obložená a na surovinách rozhodne nešetríme. Pečieme ju v našej peci na dreve s láskou. Vybrať si môžeš z rôznych druhov pizze a dokonca si u nás môžeš navoliť cesto podľa svojich preferencií alebo na základe špeciálnej diéty.

AŽ ŠTYRI DRUHY CESTA:

    - klasické pšeničné (32cm)
    - bezlepkové bezlaktózové (28cm)
    - bezlepkové proteínové (28cm)
    - americké so syrovým okrajom (32cm)

Našou novinkou je americká pizza so syrovým okrajom, kde Ti celý okraj pizze naplníme syrom, aby bol Tvoj zážitok z pizze ešte lepší. Na webe si dokonca môžeš vyskladať vlastnú pizzu, kde si vyberieš cesto, základ (paradajkový, smotanový, smotanový - bez laktózy), syr (ponúkame aj vegan-bezlaktózový), vyberieš si, či chceš potrieť okraje pizze (cesnakom, olivovým olejom) a navolíš si prílohy podľa toho, čo máš najradšej.  
Okrem pizze máme v ponuke aj výbornú paradajkovú polievku alebo niečo pre maškrtné jazýčky - naše vynikajúce tiramisu.

Svoju pizzu si samozrejme môžeš objednať aj telefonicky na číslach: 0902 363 363 / 0914 363 363 a prídeš si po ňu osobne ku nám do MAYDAY PIZZA na ulicu Tobrucká 5, alebo Ti ju doručí náš kuriér.

PONÚKAME IBA DONÁŠKU - ROZVOZ ALEBO OSOBNÝ ODBER

Za donášku si účtujeme poplatok podľa vzialenosti:

  • Staré mesto - 2€
  • Nové mesto, Ružinov - 2,50€
  • Petržalka - 2,50€

Ostatné mestské časti - Rača, Vajnory, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Karlova Ves, Dubrávka, Lamač a iné okrajové časti Bratislavy - realizujeme rozvoz iba pri väčšej objednávke, ktorú si je potrebné vopred dohodnúť s personálom reštaurácie na číslach: 0902 363 363 / 0914 363 363.


Sme otvorení denne od 10:00 do 22:00, ale poslednú objednávku prijímame iba do 21:30.


Tešíme sa na Tvoju návštevu.


Miro, Majiteľ MAYDAY PIZZA